Na pierwszym planie znajduje się kobieta. Na drugim planie widać kobietę i mężczyznę
5 cze 2024

OFERTA PRACY: Specjalista / Specjalistka ds. projektów UE

Szanowni Państwo,

do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty / Specjalistki ds. projektów UE

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie projektów dofinansowanych z EFS+
  • planowanie i realizacja działań projektowych oraz zadań dla personelu projektu m.in. rekrutacja uczestników, zamówienia, płatności, rozliczenia, realizacja działań informacyjno-promocyjnych
  • obsługa uczestników projektu
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • kontrola harmonogramu i budżetu projektu
  • nadzór nad pracą zespołu projektowego
  • monitorowanie postępu realizacji i wskaźników projektu
  • kontakt z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi
  • przygotowanie projektów do kontroli i udział w kontrolach projektów
  • monitorowanie dostępnych źródeł finansowania projektów
  • opracowywanie wniosków o dofinansowanie projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów EFS/EFS+
  • znajomość przepisów, procedur i wytycznych związanych z realizacją projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • wysokie umiejętności interpersonalne m.in. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane: doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w koordynowaniu projektów z obszaru rozwoju zasobów ludzkich, wsparcia przedsiębiorczości, aktywizacji społecznej i zawodowej, edukacji lub podobnych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • program benefitów
  • możliwość udziału w różnorodnych, ciekawych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Szczegóły oferty dostępne na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-specjalistka-ds-projektow-ue-szczecin-aleja-niepodleglosci-22,oferta,1003384160?s=d5a821b0&searchId=MTcxNzU2MzA4NjkxMi4xMTYy

Obraz autorstwa freepik

Przejdź do treści