• Subskrybuj
  Chcesz otrzymywać aktualne informacje o dotacjach lub szkoleniach?
91 85 22 600

Pytania i porady

Podnosimy swoje kwalifikacje w ramach projektu: „Wyższe kwalifikacje – nowe możliwości”

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, odnosząca sukcesy w branży szkoleniowo – doradczej. Zatrudnia wykwalifikowaną, młodą kadrę managerów i specjalistów, która stale się dokształca i podwyższa swoje kwalifikacje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i standardom jakie stawiane są przez klientów naszej firmy napisaliśmy projekt szkoleniowy dla naszych pracowników pn. „Wyższe kwalifikacje-nowe możliwości”. Projekt ma na celu, umożliwienie ciągłego rozwoju pracownikom, wzrost ich kwalifikacji i konkretnych kompetencji a poprzez to wyjście naprzeciw nowym potrzebom naszych stałych klientów jak również pozyskanie nowych, w tym obcojęzycznych.

Realizowany od lipca 2014r. projekt dla pracowników ZGD Sp. z o.o. współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw. Na podnoszenie własnych kwalifikacji i kompetencji pozyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 225.895,20 zł.

W ramach projektu nasi pracownicy podniosą swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach oraz kursach. Pisząc projekt i wskazując na interesujące nas moduły szkoleniowe braliśmy pod uwagę zarówno potrzeby i predyspozycje naszych pracowników, jak również zapotrzebowanie rynku szkoleniowego.

 

Będziemy uczestniczyć w szkoleniach/kursach:

 1. Negocjacje z elementami NLP
 2. ECDL Advanced
 3. Kursy językowe (język angielski oraz język niemiecki)
 4. Kadry i płace ze szkoleniem komputerowym
 5. PRINCE2 Foundation
 6. Zarządzanie programami – MSP Foundation
 7. Zarządzanie ryzykiem – MoR Foundation
 8. Zarządzanie zmianą – ChM Foundation
 9. Zarządzanie portfelem – MoP Foundation
 10. Administrator Bezpieczeństwa Informacji
 11. Audytor Wewnętrzny CIA

 

Od września rozpoczęliśmy aktywną naukę, tak abyśmy mogli świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Skip to content