• Subskrybuj
    Chcesz otrzymywać aktualne informacje o dotacjach lub szkoleniach?
91 85 22 600

Biznes plan

Biznes plan

Biznes plan to wizytówka firmy. Dokument ten służy do oceny danego projektu przez potencjalnych inwestorów udziałowych, banki czy ekspertów kwalifikujących projekty do dofinansowania. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku doradczym, od lat tworzymy przejrzyste i profesjonalne biznes plany związane z wnioskami aplikacyjnymi.

Kompleksowe wsparcie

Klientom ubiegającym się o dofinansowanie zapewniamy pełne wsparcie w zakresie przygotowywania biznes planów. Dbamy o to, by nasze opracowania wpływały korzystnie na wizerunek planowanych przez naszych klientów przedsięwzięć. Przygotowujemy również biznes plany dla pozyskania komercyjnych źródeł finansowania oraz pomagamy naszym klientom w przygotowaniu wniosków kredytowych. Oferujemy wsparcie, instrumenty i niezbędne know-how.

Szkolenia – jak przygotować biznes plan

Prowadzimy także szkolenia w zakresie sporządzania biznes planów. Nasi klienci odnotowują liczne sukcesy w pozyskiwaniu dotacji unijnych, pożyczek i poręczeń unijnych. Zadowolenie naszych klientów i ich sukcesy to dla nas najlepsza rekomendacja.

Jesteś zainteresowany(a) stworzeniem profesjonalnego biznes planu dla swojej firmy?

Bezpłatne konsultacje

Chcesz otrzymywać informacje na temat nowych możliwości dofinansowania?

Skip to content