• Subskrybuj
    Chcesz otrzymywać aktualne informacje o dotacjach lub szkoleniach?
91 85 22 600

Pytania i porady

Pomogliśmy zrozumieć potrzeby inwestorów

26 marca 2015 r. przedstawiciele Departamentu Projektów Inwestycyjnych ZGD Sp. z o.o. odwiedzili województwo podkarpackie w celu zaprezentowania władzom miasta oraz gminy Lubaczów wyników „Badania oczekiwań inwestorów zewnętrznych i potencjału miasta Lubaczowa i Gminy Lubaczów”.

Zaprezentowane podczas posiedzeń Rady Gminy i Rady Miejskiej wnioski oraz rekomendacje spotkały się z pełnym zrozumieniem i zainteresowaniem oraz zostały ocenione jako wysoce użyteczne z punktu widzenia realizowanych działań, które finalnie zmierzają do powołania przez naszych Klientów wspólnego biura obsługi inwestora.

Należy podkreślić, że realizując zamówienie, celem uzyskania miarodajnych wniosków, zespół ZGD przeprowadził rozbudowane wywiady z przedstawicielami zarządów 70 przedsiębiorstw, które podejmowały lub planują podejmować przedsięwzięcia inwestycyjne o wartości powyżej 1 mln zł. Dodatkowo opracowanie zostało przygotowane w dwóch wersjach językowych, a ZGD odpowiadało również w całości za jego projekt graficzny.

Oferta Zachodniopomorskiej Grupy Doradczej na realizację badania została wybrana spośród pięciu złożonych ofert, uzyskując maksymalną ocenę w aspektach merytorycznych i pokonując renomowane międzynarodowe firmy. Terminowa realizacja zadania (w z góry założonym krótkim czasie), zindywidualizowane podejście do Klienta oraz wartościowe, użyteczne wnioski i rekomendacje potwierdzają utrzymywanie przez ZGD najwyższej staranności o jakość świadczonych usług oraz wszechstronność zainteresowań.

To nasz kolejny, tym razem Polsko-Białorusko-Ukraiński, zrealizowany projekt transgraniczny.

Skip to content