• Subskrybuj
    Chcesz otrzymywać aktualne informacje o dotacjach lub szkoleniach?
91 85 22 600

Pytania i porady

„Bez granic – międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób” – pierwszy projekt ZGD dofinansowany z EFS w perspektywie 2014-2020

Szanowni Klienci !

Mamy przyjemność zawiadomić, o nowym projekcie realizowanym przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą Sp. z o.o.

5 stycznia 2016 r. rozstrzygnięto konkurs w ramach działania 4.2 Program mobilności ponadnarodowej (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój). Do konkursu zostało zgłoszonych przeszło 350 projektów, z tego jedynie 27 zostało skierowanych do dofinansowania. Wśród wyselekcjonowanej grupy najlepszych projektów znalazł się także ten przygotowanych przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą Spółka z o.o.

Projekt „Bez granic – międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób” skierowany jest do 50 osób z województwa zachodniopomorskiego, które poprzez szereg działań doradczo-szkoleniowych połączonych z zagraniczną praktyką zawodową uaktywnią się na rynku pracy i edukacji. Uczestnicy projektu to młode osoby w wieku 18-35 lat, które są w niekorzystnej sytuacji zawodowej, pozostają bez zatrudnienia lub nie posiadają wymaganego przez pracodawców wykształcenia.

Dla tej grupy zaplanowano wsparcie psychologiczne (motywacyjne, emocjonalne); szkoleniowe w zakresie rozwoju osobistego (szkolenia np. z radzenia sobie ze stresem czy zarządzania budżetem prywatnym)
i kulturowe; kursy zawodowe oraz kursy językowe. Istotnym elementem projektu jest dwumiesięczna praktyka zawodowa w Irlandii, gdzie uczestnicy zdobędą pożądane przez pracodawców doświadczenie. Zachodniopomorska Grupa Doradcza Spółka z o.o. zorganizuje także spotkania z pracodawcami i pomoże
w dystrybucji dokumentów rekrutacyjnych osób uczestniczących w projekcie.

Już teraz zapraszamy osoby chętne, należące do wskazanej powyżej grupy docelowej, do kontaktu
z Zachodniopomorską Grupą Doradczą Spółka z o.o.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

http://bezgranic.zgd.com.pl/

Dane kontaktowe:

bez_granic@zgd.com.pl

tel. 91 85 22 611; 91 85 22 605

Skip to content