• Subskrybuj
  Chcesz otrzymywać aktualne informacje o dotacjach lub szkoleniach?
91 85 22 600

Pytania i porady

Dofinansowania usług rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Chcesz skorzystać z dofinansowania usług rozwojowych w ramach środków unijnych? – zgłoś się do nowych projektów Zachodniopomorskiej Grupy Doradczej.

W dniu 13. stycznia br. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała listę projektów skierowanych do dofinansowania w ramach Działania 2.2 „Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku”, typ projektu 1: Wsparcie zarządzania strategicznego mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Do dofinansowania wybrano jedynie 46 projektów, w tym dwa, które nasza firma będzie realizowała z regionalnymi parterami:

 • na miejscu 13. – ”Rozwój, konkurencyjność, sukces – wdrożenie zarządzania strategicznego
  w zachodniopomorskich firmach”,
  skierowany do 135. przedstawicieli zachodniopomorskich MMSP, wspólnie ze Związkiem Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan;
 • na miejscu 26. – „STRATEGIA NA ME(D=T)AL – opracowanie planów rozwojowych dla firm
  z branży metalowej” –
  skierowany do 120. firm z branży metalowej, wspólnie z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Lubuską Organizacją Pracodawców.

Celem obu projektów doradczych jest opracowanie analizy potrzeb rozwojowych MMSP, którzy nie posiadają planu lub strategii rozwoju, a która to analiza lub strategia będzie podstawą do ubiegania się przez przedsiębiorstwa i/lub ich pracowników o dotacje w ramach podmiotowego systemu wsparcia, czyli usługi świadczone w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu zainteresowane podmioty z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zamierzają wdrażać działania rozwojowe w oparciu o przygotowane przez profesjonalistów plany lub strategie rozwoju.

Pytania i zgłoszenia odnośnie projektów proszę kierować do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy https://zgd.com.pl/kontakt-z-zgd/ lub do Departamentu szkoleń 91 85 22 605

 

Skip to content